Michelin купує канадського постачальника шин для сільгоспобладнання Camso за $1,45 млрд


Michelin купує канадського постачальника шин для сільгоспобладнання Camso за $1,45 млрд

Французький виробник автомобільних шин Michelin купує канадську Camso, постачальника шин для сільськогосподарської техніки та снігоходів, за $1,45 млрд.

Операції Michelin і Camso з випуску продукції для їзди по бездоріжжю будуть об’єднані в окремий підрозділ з штаб-квартирою в Квебеку.

Читайте також: Ірландську лізингову компанію Sky Leasing продано за $2,8 млрд

Цей підрозділ стане лідером ринку забезпечення мобільності в умовах бездоріжжя, йдеться в прес-релізі Michelin.

Camso, річні продажі якої становлять близько $1 млрд, розробляє і продає рішення для цього ринку з 1982 року. Компанія є визнаним лідером у сфері виробництва шин для сільськогосподарської техніки та снігоходів, а також має тверді позиції на ринку шин для вантажного транспорту і будівельного обладнання.

“Угода несе в собі відмінні можливості для обох компаній, – заявив головний виконавчий директор Michelin Жан-Домінік Сенар. – Michelin виграє в зв’язку з досвідом Camso на ринку забезпечення мобільності в умовах бездоріжжя, а Camso – в результаті повного кола експертизи Michelin на спеціалізованих ринках” .

Сума угоди з урахуванням боргу Camso складе $1,7 млрд, йдеться в прес-релізі. Синергетичний ефект, за оцінками Michelin, складе $55 млн до 2021 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування