Apple знайшла захист від злому за допомогою USB-аксесуарів


Apple знайшла захист від злому за допомогою USB-аксесуарів

Минулого тижня компанія Apple випустила iOS 11.4.1, в якій з’явилася нова функція, яка блокує інструменти для підбору пароля, такі як GrayKey.

Функція під назвою «Режим обмеження USB» (USB Restricted Mode) робить iPhone недоступним для будь-якого стороннього програмного забезпечення після того, як екран пристрою перебуває в заблокованому стані протягом однієї години.

Дослідники кібербезпеки з компанії ElcomSoft виявили лазівку, яка скидає таймер при підключенні деяких USB-аксесуарів до порту Lightning в iPhone, незалежно від того, чи підключався пристрій до даних аксесуарів у минулому.

«Ми виявили, що iOS скидає таймер «Режиму обмеження USB», навіть якщо iPhone підключений до ненадійного USB-аксесуару, який ніколи не був пов’язаний з iPhone раніше. Іншими словами, як тільки поліцейський отримає доступ до iPhone, йому необхідно негайно підключити пристрій до сумісного USB-аксесуара, щоб запобігти блокуванню через «Режим обмеження USB» протягом однієї години. Важливо відзначити, що це працює тільки в тому випадку, якщо iPhone ще не увійшов в «Режим обмеження USB», – зазначили фахівці.

Читайте також: Apple випустила новий додаток

За словами дослідників, для обходу захисту можна використовувати власний адаптер Apple Lightning to USB 3.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування