Китайська компанія зацікавлена в спільному виробництві електробусів у Чернігові


Китайська компанія зацікавлена в спільному виробництві електробусів у Чернігові

Китайський виробник двошарових конденсаторів Shanghai Aowei Technology Development Co. зацікавлений в створенні об’єднаної виробничої бази з виготовлення електробусів на ПрАТ “Чернігівський автозавод” (ЧАЗ) корпорації “Еталон”.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міськради.

Читайте також: Китай запускає виробництво безпілотних автобусів

Представники китайської компанії зустрілися з міським головою Чернігова Владиславом Атрошенком минулого тижня, напередодні відвідавши комунальне підприємство “Чернігівське тролейбусне управління” на предмет загального стану підприємства, тролейбусного парку і мереж, а також ЧАЗ для вивчення його можливостей у створенні бази виробництва електробусів.

Представники китайської компанії зазначили, що подібний успішний досвід у них є з Білоруссю.

Згідно з повідомленням, представник компанії Хуа Лі відзначив наявність потенціалу у ЧАЗу для створення такої бази і повідомив, що незабаром будуть проведені переговори з керівництвом заводу для прийняття остаточного рішення про спільне виробництво.

“Ми прибули не з метою продати вам електробуси, ми хочемо впроваджувати наші технології спільно з місцевим виробником. Створити виробничу базу, як зробили ми в Білорусі”, – цитує прес-служба міськради Х.Лі.

В.Атрошенко, в свою чергу, висловив зацікавленість у залученні кредитування з боку Китаю, в тому числі на створення необхідної інфраструктури для електробусів.

Довідка Finance.ua:

  • Shanghai Aowei Technology Development є експортно-орієнтованим підприємством, що спеціалізуються на розробці, виробництві і продажу електричних двошарових конденсаторів і ультраконденсаторів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування