Європейському Союзу не потрібен "Північний потік-2" - прем'єр Польщі


Європейському Союзу не потрібен "Північний потік-2" - прем'єр Польщі

Прем’єр Польщі Матеуш Моравецький наполягає, що Європейському Союзу не потрібен газопровід “Північний потік-2”, який дає Росії сильний інструмент впливу не тільки на європейську економіку, але й на європейську політику.

Про це він заявив під час дебатів у Європейському парламенті в Страсбурзі/

Читайте також: Північний потік: одна з країн ЄС раптово підіграла Україні

Моравецький наголосив, що однією зі стратегічних цілей Євросоюзу є енергетична трансформація, яка вимагає поєднання конкурентоздатності з геополітичним реалізмом.

“Шлях, обраний Європейським Союзом, який веде до низьковуглецевої економіки, а колись, можливо, і до нульвуглецевої, це безперечно правильний шлях. Це шлях до чистого довкілля і кращого стану здоров’я наших громадян”, – наголосив Моравецький.

Моравецький переконує, що “усі наші зусилля в Центральній Європі може перекреслити “Північний потік-2”, котрий, слід чітко це сказати, є не економічним, а політичним проектом”.

На переконання польського прем’єра, “Європейському Союзу не потрібен “Північний потік-2”, котрий тільки збільшить ризик дестабілізації Центральної Європи і дасть Росії сильні знаряддя тиску не тільки на європейську економіку, але й на європейську політику”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua