0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Росії запровадили штрафи для пошукових систем за видачу "заборонених" посилань


У Росії запровадили штрафи для пошукових систем за видачу "заборонених" посилань

Держдума Росії ухвалила в третьому читанні законопроект, який вводить штрафи для операторів пошукових систем за видачу посилань на заборонені в РФ сайти.

Поправки про це вже внесли до Кодексу РФ про адміністративні правопорушення.

Читайте також: Американський винахідник навчив Google Home стріляти з пістолета

Як зазначається в законі, “невиконання пошуковими системами обов’язків з припинення видачі за запитами користувачів посилань на заблоковані інформаційні ресурси буде загрожувати штрафом для громадян у розмірі від 3 тис. до 5 тис. рублів, для посадових осіб – від 30 тис. до 50 тис. рублів, для юридичних осіб – від 500 тис. до 700 тис. рублів”.

Аналогічні штрафні санкції запроваджено за невиконання оператором пошукової системи обов’язку з отримання доступу до інформаційної системи Роскомнадзору, що містить перелік відомостей про сайти, заблоковані в Росії.

Поправки в КпАП є супутніми до закону про анонімайзери, що був ухвалений наприкінці весняної сесії Держдуми 2017 року. Цей документ забороняє власникам інформаційно-телекомунікаційних мереж та інформаційних ресурсів надавати можливості для доступу до заборонених в РФ сайтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування