Американський винахідник навчив Google Home стріляти з пістолета (відео)


Американський винахідник навчив Google Home стріляти з пістолета (відео)

Художник і винахідник Олександр Ребен за допомогою голосової команди змушує розумну колонку від Google стріляти з пістолета.

Такий пристрій, за словами його творця, піднімає питання безпеки штучного інтелекту, пише Engadget.

Для реалізації задуманого Олександр зібрав конструкцію з електромагніту і різних підручних засобів, доступних у вільному продажу.

30-секундне відео під назвою “Google Shoots” показує, як голос за кадром каже: “OK Google, активуй пістолет”. Через секунду пістолет стріляє в яблуко, а Google Assistant відповідає: “Sure, turning on the gun”. На перший погляд, відзнятий матеріал не вражає, однак цей проект покликаний спровокувати розмову про межі того, що дозволяється робити штучному інтелекту.

Як сказав Ребен, “дискусія навколо такого апарату важливіша, ніж його фізична присутність”. Для цього проекту він вирішив використовувати Google Assistant, але сказав, що це могла бути колонка Amazon Echo або інший пристрій введення. У той же час пристрій “міг бути масажним кріслом або автоматом для морозива”.

За його словами, в світі, де машинне навчання призвело до штучного інтелекту, який досить розумний, щоб передбачати наші потреби і задовольняти людей щодня, неважко уявити собі момент, коли цифрові помічники зможуть вбивати людей, які нас засмутили, якщо їм буде надано доступ до зброї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua