День фінансів, 13 квітня: 1200 заможних, 24 кг купюр по гривні, ліцензії для 1800 МГц


День фінансів, 13 квітня: 1200 заможних, 24 кг купюр по гривні, ліцензії для 1800 МГц

П’ятниця, 13 квітня. Цифри не для забобонних.

1 і 2 по-новому. Монетний двір НБУ почав чеканити нові монети. Оновлена металева 1 гривня і абсолютно нові 2 гривні будуть поступово замінювати банкноти такого ж номіналу. До речі, їх почнуть вводити в обіг вже з 27 квітня.

“Велика трійка” і 1800 МГц. Найбільші українські мобільні оператори отримали ліцензії на право реалізації технології мобільного зв’язку четвертого покоління (4G LTE) в діапазоні 1800 МГц.

21,6 млрд доларів. Нацбанк розраховує, що золотовалютних резервів буде більше. Так, регулятор вирішив поліпшити прогноз міжнародних резервів в 2018 році з 20,5 мільярда доларів до 21,6 мільярда. Заступник голови НБУ Дмитро Сологуб пояснював, за рахунок чого ж це вдасться зробити.

418,5 млн українських гривень і турецька Onur. Сьогодні турецька компанія перемогла у тендері на капітальний ремонт проспекту Палладіна в Києві. Згідно з системою ProZorro, в тендері також взяло участь ПП “Київшляхбуд”, однак його пропозиція виявилася на 0,5 млн грн дорожчою.

1200 чи більше? Міністерство фінансів України пропонує запровадити окремий облік заможних українців, зобов’язавши їх щорічно подавати декларації про майновий стан і доходи. За підрахунками відомства, орієнтовна кількість фізосіб – платників податків під час проведення деклараційної кампанії становитиме 1200 осіб. Несвоєчасне подання податкової декларації Мінфін пропонує карати штрафом в 10% від суми нарахованого податку на доходи фізосіб.

7,700 як колосальний ривок. Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що за останні роки в оплаті праці України зробила колосальний ривок вперед. На його переконання, на сьогоднішній день середня заробітна плата по Україні становить 7 тисяч 700 гривень, а середня заробітна плата в Києві вже перейшла поріг 12 тисяч 500 гривень.

92,8% акцій. Печерський районний суд “зняв арешт з 92,8% акцій Укртелекому за позовом Фонду держмайна України.

119,9 млн грн. Київський апеляційний господарський суд зобов’язав комунальне підприємство Київпастранс виплатити 119,9 млн грн Львівському автобусному заводу за 17 тролейбусів, які були поставлені ще 2012 року.

– 1. Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s вперше за всю історію своєї діяльності в Україні закриває свій заклад. Закрили один з ресторанів, що знаходився в центрі столиці.

24 кг купюр по одній гривні. Киянину завадили відправити до Гонконгу 24 кг купюр по одній гривні. Всі гроші знаходилися в банківських пачках по 100 купюр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування