0 800 307 555
0 800 307 555

В уряді анонсували створення тестового майданчика проекту Hyperloop в одному з міст України


В уряді анонсували створення тестового майданчика проекту Hyperloop в одному з міст України

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив про створення Центру транспортних інновацій та тестового майданчика для реалізації проекту Hyperloop в Україні.

“Ми започатковуємо Центр транспортних інновацій Hype.ua, який повинен створити перший тестовий майданчик у Дніпрі”, – сказав міністр інфраструктури під час прес-брифінгу в Києві в четвер.

За його словами, до ініціативи приєдналися Національна академія наук України (НАНУ), держконцерн “Укроборонпром”, Каховський завод електрозварювального устаткування та ін.

Довідка Finance.ua

  • 21 лютого на веб-сайті міністерства з’явився анонс “Hyperloop в Україні” без уточнення подробиць, а на сторінці в соцмережі Facebook В.Омелян коротко написав: “Really. Inception”.
  • Тим часом Україна не значиться серед країн, які розглядалися для цього проекту. Найближчою країною, яка могла б бути в ньому учасником, є Польща.
  • Hyperloop – проект вакуумного поїзда, запропонований в 2012-2013 рр. американським венчурним капіталістом Ілоном Маском. В даний час проект не реалізований. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT.
  • Крім того, днями стало відомо, що штат Махараштра (Індія) оголосив про намір побудувати Hyperloop між двома містами і підписав історичну угоду з Virgin Hyperloop One. Розроблений маршрут зв’яже центральну Пуну, міжнародний аеропорт Наві Мумбаї і Мумбаї.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua