0 800 307 555
0 800 307 555

Бренсон пообіцяв побудувати лінію Hyperloop в Індії через 5-7 років


Бренсон пообіцяв побудувати лінію Hyperloop в Індії через 5-7 років

Перша лінія вакуумних поїздів з’єднає Пуну і Мумбай. Голова ради директорів стартапу Virgin Hyperloop One Річард Бренсон уклав попередню угоду про будівництво треку з індійською владою. Першу тестову лінію побудують через 2-3 роки, а повноцінна Hyperloop-мережа почне роботу до 2023-2025 років.

Голова ради директорів Virgin Hyperloop One Річард Бренсон підписав з прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді попередню угоду про будівництво Hyperloop-розв’язки в штаті Махараштра. Лінія вакуумних поїздів повинна з’єднати Пуну і аеропорт Мумбая – найбільшого міста Індії.

В середньому на поїзді або автомобілі на поїздку з Пуни в Мумбай йде близько 3,5 годин. Virgin Hyperloop One обіцяє скоротити цей час до 25 хвилин. За оцінками компанії, за рік Hyperloop-поїзди будуть перевозити до 150 млн пасажирів. Компанія планує займатися не тільки пасажирськими, а й вантажними перевезеннями з Пуни в порт Мумбая.

«За оцінками наших дослідників, лінія Пуна-Мумбай протягом 30 років принесе Індії вигоду в розмірі $55 млрд», – написав Річард Бренсон у своєму блозі. Ця сума складається з соціально-економічних бонусів, економії часу, скорочення числа транспортних пригод та зниження експлуатаційних витрат.

Експерти Virgin Hyperloop One також вважають, що протягом 30 років електрична мережа вакуумних поїздів скоротить кількість викидів парникових газів на 86 000 тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua