Розсилка повідомлень зі штрафами за перевищення швидкості: в поліції роз'яснили, що до чого


Розсилка повідомлень зі штрафами за перевищення швидкості: в поліції роз'яснили, що до чого

У Мережі з’явився скрін повідомлення, яке нібито розсилає Нацполіція порушникам швидкісного режиму. Водії цікавилися, чи це не новація української поліції, і якщо так, то як вийшло прив’язати номер телефону до конкретного автомобіля? Також звучала думка, що це новий прийом шахраїв. Журналісти звернулися в патрульну поліцію України за роз’ясненнями.

Як і очікувалося, в поліції спростували свою причетність до розсилання СМС-повідомлень, що попереджають водіїв про те, що вони перевищили швидкість.

«Нам не відомо, щоб Патрульна поліція розсилала комусь такі повідомлення. Патрульна поліція ще не має повноважень вимірювати швидкість і виносити комусь покарання за її перевищення. Поки законодавчо це не врегульовано, отже Патрульна поліція не розсилає такі повідомлення», – прокоментував autonews.ua спікер патрульної поліції України Віктор Шеверда.

Читайте також: Які штрафи в Україні найбільше лякають автомобілістів

У МВС Київської області теж кажуть, що поліція такі розсилки робити не може. «Поліція такі розсилки апріорі робити не може. Щоб ви розуміли, навіть якщо ви порушили якісь правила і тут вам приходить СМС, задайте питання: звідки та сама поліція знає ваш номер телефону, щоб відправити вам СМС? Не думайте, що з якихось страхових полісів або ще звідкись. Ніхто не знає ваш номер телефону, якщо ви тільки не повідомляли його в поліцію самі. Тож це або шахрайство, або просто неправдива розсилка на зразок тих, якими спамлять в соцмережах: «Передай це повідомлення іншому, і до тебе завтра прийдуть великі гроші». Вірити цьому не потрібно», – пояснив нам речник поліції Київської області Микола Жукович.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua