День фінансів, 26 грудня: суперечка Баффета на $1 млн, позов до Apple на $125 млн, криптопіраміда на $250 млн


День фінансів, 26 грудня: суперечка Баффета на $1 млн, позов до Apple на $125 млн, криптопіраміда на $250 млн

У вівторок, 26 грудня, цифри – від нуля до мільярдів – відігравали важливу роль:

Morgan Stanley допускає падіння курсу Bitcoin до нуля. За даними Morgan Stanlеy, з 500 найбільших світових онлайн-ритейлерів як розрахунковий засіб Bitcoin приймають лише три гравці. Цей факт свідчить про те, що Bitcoin в майбутньому може знецінитися до нуля.

Суд відстрочив на 8 років повернення кредитів ПриватБанку. Господарський суд Києва на вісім років відстрочив боржникам сплату понад 9 млрд грн кредиту ПриватБанку. Згідно з документом, суд задовольнив позови трьох компаній-боржників.

Жертвами корейської криптопіраміди стали 18 тис. осіб. Прокуратура південнокорейського міста висунула звинувачення проти 21 працівника майнінгового агентства, які підозрюються в шахрайстві, жертвами якого стали 18 тис. інвесторів з 54 країн світу.

Уоррен Баффет виграв десятирічну суперечку на $1 мільйон. Наприкінці 2017 року завершиться парі, яке 10 років тому уклав один з найбагатших людей світу з інвесторами компанії Protеgе Partners, ставкою в суперечці став $1 млн. Суть суперечки тут.

В Ізраїлі вимагають з Apple 125 мільйонів доларів за уповільнення iPhone. Двоє ізраїльтян, які подали позов, стверджують, що Apple порушила зобов’язання перед споживачами, навмисно приховавши від них інформацію про те, що “звичайне” оновлення ПЗ негативно позначиться на роботі пристроїв.

Bitcoin-фонд приніс прибуток в 25 000%. У доларовому еквіваленті прибуток Pantera Bitcoin Fund за чотири роки становив $2,1 млрд. Фонду не довелося докладати багато зусиль, підприємство планомірно купувало Bitcoin, а ті зростали в ціні.

Україна через зрив приватизації додатково позичить майже 14 мільярдів гривень. Кабмін збільшив залучення державних позик до бюджету на 2017 рік на 13,7 млрд грн через невиконання плану приватизації.

До речі, щоб ваші розрахунки (на гривню, або навіть на мільйон) були простішими і без зайвої тяганини, Finance.ua запустив сервіс онлайн-платежів, де можна сплатити за комунальні послуги, мобільний зв’язок, банківські, фінансові послуги та багато іншого.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування