МАУ спростовує наявність боргу в 400 млн грн перед держбюджетом


МАУ спростовує наявність боргу в 400 млн грн перед держбюджетом

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ, Київ), найбільша авіакомпанія країни, спростовує наявність заборгованості перед державним бюджетом у сумі 400 млн грн, про що раніше заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Про це повідомив президент МАУ Юрій Мірошников на прес-конференції в Києві в четвер.

“Що стосується 400 млн грн, озвучених паном міністром, я не знаю, яким чином він порахував ці цифри, боргу такого немає. Я можу припустити, що мова йде про спірну суму, і тут, напевно, не вистачить і години, щоб перерахувати кількість судових позовів щодо збору до спецфонду, який з певного моменту на глибоке переконання МАУ, підкріплене не тільки думками незалежних юридичних експертиз, але і судовими рішеннями, перестав бути законним, і МАУ перестала його оплачувати”, – заявив він.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив про наявність заборгованості МАУ перед державним бюджетом у розмірі 400 млн грн і радив її керівництву концентруватися на цьому питанні.

Читайте також: Омелян пояснив, навіщо МАУ втягує Мінінфраструктури в судові розгляди

У середині травня 2016 року набули чинності зміни до порядку надання та анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній в Україні. Документом, зокрема, введено умову сплати в повному обсязі державних зборів, передбачених Повітряним кодексом України, що, на думку його авторів, забезпечить рівні умови для всіх перевізників при доступі до ринку повітряних перевезень при наданні нових прав на експлуатацію повітряних ліній.

Тим часом авіакомпанія МАУ оскаржила в Окружному адміністративному суді Києва зазначені зміни. В кінці травня 2016 року суд виніс ухвалу, якою забезпечив позов МАУ і заборонив Державіаслужбі враховувати заборгованість авіакомпанії перед спецфондом при розгляді питання про видачу їй призначень на маршрути.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua