0 800 307 555
0 800 307 555

Найважливіші цифри і цитати п'ятниці, 27 січня


Найважливіші цифри і цитати п'ятниці, 27 січня

Найважливіші цифри і цитати п’ятниці, 27 січня:

  • Кіберзлочинці викрали з карток українців 339 млн грн
  • За день роботи в Польщі українцям платять 712 гривень

Рибалка розповів, як збираються захищати клієнтів ломбардів

«Законом пропонується збільшити статутний капітал для нових ломбардів, а для тих установ, у яких немає філій, пропонується встановити суму на рівні 500 тис. грн. Для мереж ця сума становитиме 1 млн грн», – сказав він.

Трамп готовий фінансувати стіну на кордоні з Мексикою за рахунок мита на її товари

“Трамп закликає запровадити 20%-ий податок на імпорт з Мексики, щоб заплатити за стіну на південному кордоні”, – заявив прес-секретар Білого дому Шон Спайсер.

Гонтарева розповіла чому PayPal не приходить на Україну

“З 90 країн, де працює PayPal, в обидва боки працює лише в 30-40 країнах, які мають інвестиційний рейтинг. Але, на жаль, один Нацбанк не може витягнути економіку і зробити рейтинг”, – сказала Гонтарева.

В Україні можуть значно збільшити штрафи за браконьєрство

“Ми підтримуємо, щоб відповідальність за браконьєрство була підвищена і на законодавчому рівні. Необхідно збільшувати і штрафи (зараз максимум 3400 гривень, а планується 17 тис. гривень, для посадових осіб – від 6,8 тис. гривень до 34 тис. гривень) та терміни ув’язнення”, – відзначили в Державному агентстві лісових ресурсів.

У Раді НБУ пояснили, як Україна буде повертати кредит МВФ

“Термін повернення кредиту МВФ – 3-5 років. Особливість і плюс для України полягає в тому, що він виділяється під дуже низькі процентні ставки. Це величезний позитивний сигнал для інших інвесторів. Коли МВФ інвестує в країну, він підтверджує, що відбуваються реформи, налагоджується інвестиційний клімат”, – повідомив член Ради Національного банку України Василь Фурман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua