Найважливіші цифри і цитати вівторка, 13 грудня


Найважливіші цифри і цитати вівторка, 13 грудня

Найважливіші цифри і цитати вівторка, 13 грудня:

  • Обсяг гривневих кредитів для бізнесу зріс на 23%
  • У Гонтаревої оцінили борги “Енергоатому”, “Нафтогазу” і “Укрзалізниці” перед банками в 64 млрд гривень

Українців змусять доплатити за тепло, якщо вони працюють вдома, – експерт

ВСУ розглядав випадок з використанням квартири нотаріусом і постановив, що він повинен платити за опалення більше, ніж платять за житлові приміщення. Це десь в півтора-два рази дорожче. Але подібний принцип стосується не тільки нотаріусів, а й інших громадян, які використовують квартири в комерційних цілях. Наприклад, тих же перукарень або швейних майстерень. Їм комунальні підприємства можуть перерахувати платіжки, якщо з’ясується, що вони платили за тепло за житловими тарифами”, – пояснив старший партнер адвокатської компанії “Кравець і партнери” Ростислав Кравець.

Бахматюк назвав нові звинувачення PR-кампанією Гонтаревої

“Це спосіб чергового PR, який використовує голова НБУ для своїх потреб. Її абсолютно не цікавить завершення конфлікту і повернення коштів. Її мета – ліквідація компанії (агрохолдинг “Укрлендфармінг” із вхідною компанією “Авангарад”, що котирується на Лондонській фондовій біржі – ред.)”, – сказав бізнесмен.

У Кличка повідомили, коли погасять борги столиці

“Протягом двох останніх років ми погасили наші зовнішні і внутрішні борги на загальну суму приблизно 10 млрд. Боргу залишилося 13,5 млрд. Термін погашення – 2019-2020 роки”, – заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Чи обійдемося без апокаліпсису? Гройсман оцінив готовність України до зими

“Фактично план забезпечення абсолютно повністю реалізований, ми перебуваємо в штатному плановому режимі. Так, потрібно було дуже багато зусиль докласти, щоб сформувати запаси газу, вугілля та іншого, розблокувати роботу “Енергоатома”, уряд все це все зробив, і зараз ситуація є контрольованою і спокійною. Тому те, що дехто говорив і лякав всіх, що ми не зможемо пережити зиму, – дурниці”, – запевнив він.

У Гонтаревої розповіли про ключові ризики для фінансової стабільності

“Досвід України показує, що припинення співпраці з міжнародними фінансовими організаціями неодмінно призводить до гальмування економічних перетворень. Тому повне виконання спільної програми України з МВФ має бути пріоритетом для всіх органів влади”, – зазначила голова Національного банку України Валерія Гонтарева.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Найважливіші цифри і цитати вівторка, 13 грудня» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua