Іномарки подорожчають ще на $ 1,5-5 тис, держзамовлення для 40% випускників, тотальний лікнеп від НБУ - підсумки п'ятниці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Іномарки подорожчають ще на $ 1,5-5 тис, держзамовлення для 40% випускників, тотальний лікнеп від НБУ - підсумки п'ятниці

1800
Догосподарювалися: збитки державних вугільних підприємств України за півроку збільшилися на 38%
Збитки від випуску товарної продукції державними вугільними підприємствами України без урахування коштів державної підтримки за січень-червень 2013 р. у порівнянні з відповідним періодом 2012 р. збільшилися на 1 млрд 994,9 млн грн (або на 38%) і склали 7 млрд 236,6 млн грн. Про це йдеться в інформаційно-аналітичному звіті про розвиток вугільної промисловості України за січень-червень 2013 Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.
НБУ навчить нас розбиратися у фінансах
Національний банк України взяв на себе низку завдань щодо розвитку фінансової грамотності населення України ще в 2011 році. Про це заявив заступник голови Нацбанку України Валерій Прохоренко. За словами фінансиста, сьогодні реалізація цих завдань проходить за участю зарубіжних фахівців. “Так, закінчується розробка програми розвитку фінграмотності на 5 років, на період до 2018 р., яка передбачає заходи в усіх регіонах і для всіх основних соціальних груп. Це необхідно, тому що пропозиція різних фінансових послуг постійно розвивається, але левова частка громадян не може в них зорієнтуватися. Фінансова грамотність – важливий фактор зростання безготівкових розрахунків, а значить, легалізації економіки”, – сказав банкір.
Іномарки подорожчають ще на $ 1,5-5 тис
Верховна Рада ухвалила закон про утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів. Він визначає порядок зняття з експлуатації транспортних засобів на території України та їх утилізації. Парламент вирішив обкласти податком імпортерів автомобілів, а також їх виробників, крім тих, хто бере на себе зобов’язання забезпечити утилізацію автомобілів і включений до відповідного реєстру. “Нові машини, що йдуть з-за кордону, тепер будуть коштувати в середньому на 1500-3000 умовних одиниць дорожче, а ті, що були у вжитку – на 3-5 тисяч. Утилізаційний збір буде включений у вартість автомобілів, які купують українці”, – заявив нардеп від Свободи Ігор Мірошниченко.
Держзамовлення для 40% випускників
В Україні в 2013 р. державне замовлення передбачене для 40% випускників середньої і вищої школи. Про це в ході години запитань до уряду у Верховній Раді України заявив міністр науки і освіти України Дмитро Табачник. “У поточному році у нас рекордний показник державного замовлення. Державне замовлення передбачене для 40% випускників середньої і вищої школи. Це 58 тис. місць державного замовлення”, – заявив Табачник.
В Україні пропонують повністю заборонити рекламу спиртного і тютюну
До Верховної Ради України надійшов законопроект, покликаний повністю заборонити рекламу алкогольних і тютюнових виробів. Ініціаторами виступили члени фракції ВО “Свобода” Олексій Кайда, Анатолій Вітів, Ігор Янков та Ірина Сех. Депутати пропонують заборонити не тільки рекламу алкогольних і слабоалкогольних напоїв, пива і тютюнових виробів, а і товарних знаків та інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкоголь і тютюн у будь-якій формі на всій території України.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас