На виснаженому родовищі газу в Карпатах відкрили новий поклад з рекордними обсягами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На виснаженому родовищі газу в Карпатах відкрили новий поклад з рекордними обсягами

Енергетика
375
На виснаженому родовищі газу в Карпатах відкрили новий поклад з рекордними обсягами
На виснаженому родовищі газу в Карпатах відкрили новий поклад з рекордними обсягами
«Укргазвидобування» відкрило перспективний поклад газу на родовищі у Карпатах, яке вважалося виснаженим.
Про це йдеться у пресрелізі компанії.
Під час випробування свердловини отримано приплив газу з дебітом понад 200 000 кубометрів на добу.
Згідно із повідомленням, розвідувальна свердловина дала найвищий за останні 20 років показник УГВ для родовищ Західного регіону.
Нову свердловину глибиною 1600 м команда «Укрбургазу» пробурила з метою дорозвідування виснаженого родовища.
Зазначається, що рекордних показників газовидобутку досягли завдяки сучасним технологіям, зокрема буровому верстату «Іван Богун».
В «Укргазвидобуванні» повідомили, що Західний регіон має великий потенціал для відкриття нових покладів вуглеводнів, який підтверджується результатами сусідніх країн.
Зараз фахівці «Львівгазвидобування» працюють над розширенням технологічних можливостей наземної інфраструктури для збільшення продуктивності свердловини.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Forbes.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас