Китай хоче збільшити торговельну та інвестиційну співпрацю з рф — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай хоче збільшити торговельну та інвестиційну співпрацю з рф

Світ
794
Китай хоче збільшити торговельну та інвестиційну співпрацю з рф
Китай хоче збільшити торговельну та інвестиційну співпрацю з рф
Китай закликає до зміцнення транскордонних зв’язків з росією та поглиблення взаємної торгівлі і інвестиційної співпраці між країнами.
Про це повідомляє Reuters.
За відомостями видання, російський міністр економічного розвитку Максим Рєшетніков провів «поглиблені» дискусії щодо економічної співпраці з міністром торгівлі Китаю Ваном Веньтао.
Міністр торгівлі Китаю Ван Веньтао під час переговорів у Пекіні заявив, що китайсько-російське економічне та торговельне співробітництво продовжує поглиблюватися та стає більш «твердим» під «стратегічним керівництвом» глав двох держав, згідно із заявою його міністерства.
«Оскільки війна в Україні триває вже другий рік, а росія перебуває під санкціями Заходу, москва покладається на економічну підтримку свого союзника Пекіна, живлячись китайським попитом на нафту та газ, а також на зерно», — йдеться у повідомленні.
Згідно з останніми даними китайської митниці, у серпні китайський імпорт російських товарів зріс на 3% порівняно з роком раніше до 11,5 мільярда доларів, звернувши назад падіння на 8% у липні.
«Пекін відкинув критику Заходу щодо його зростаючого партнерства з москвою у світлі війни росії проти України. Він наполягає, що зв’язки не порушують міжнародні норми, і Китай має прерогативу співпрацювати з будь-якою країною, яку він вибере», — зазначає Reuters.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Главком
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас