223
Канада розширила санкції проти росії
— Світ

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час саміту у Лондоні оголосив про запровадження нових санкцій проти рф у відповідь на її тривалу агресію проти України.
Про це повідомляєтся на офіційному сайті прем’єр-міністра Канади.
«Під час саміту прем’єр-міністр оголосив про нові санкції проти 10 фізичних та 21 юридичної особи, включаючи парамілітарні організації та їхніх лідерів, щоб допомогти протистояти використанню росією сторонніх організацій та країн для просування своїх політичних та військових цілей в Україні.
На сьогодні Канада запровадила санкції проти понад 3000 фізичних та юридичних осіб, причетних до російської агресії, і ми залишаємося відданими співпраці з нашими партнерами для посилення економічного тиску на росію", — йдеться у заяві.
«Боротьба України за суверенітет — це боротьба за свободу і демократію в усьому світі. Важливі дискусії, які ми провели сьогодні, зміцнили нашу спільну рішучість: як члени Альянсу, ми залишатимемося непохитними у нашій підтримці України.
Канада буде поруч з Україною доти, доки не буде справедливого і тривалого миру. Слава Україні!", — заявив Трюдо.
Зазначається, що під санкції потрапили «9 лідерів поствагнерівських воєнізованих організацій, один член пов’язаного з ними вищого російського військового керівництва, 9 воєнізованих організацій, що діють в Україні та в африканській мережі Кремля, а також 12 пов’язаних з ними організацій, які відповідають за видобуток ресурсів у цій мережі».
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
У Польщі побільшало молодих українців з тимчасовим захистом
Рейтинг найбільш населених міст світу
На чому економлять європейці, щоб покрити іпотеку
Українські біженці в Шотландії можуть залишитися без житла — ЗМІ
У США «Чорна пʼятниця» досягла рекордних 11,8 мільярдів доларів онлайн витрат
США затвердили нову стратегію нацбезпеки: хочуть стратегічних відносин з росією та відновлення торгівлі
