539
Кабмін виділив кошти для держдопомоги тим, хто повернувся з полону, і сім'ям полонених
— Казна та Політика

Кабінет Міністрів України виділив понад 140 млн грн на виплату державної допомоги тим, хто повернувся з полону, а також сім'ям полонених.
Про це повідомляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій.
«140,3 млн грн виділено з резервного фонду держбюджету на фінансову допомогу особам, які повернулися з полону, а також сім'ям осіб, які досі перебувають у полоні», — йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.
Зокрема, документ передбачає 111,3 млн грн на надання щорічної державної грошової допомоги сім'ям політв'язнів, цивільних заручників і військовополонених. Вона виплачується в розмірі 100 тис. грн за кожен рік перебування таких осіб у місцях несвободи.
Крім того, 29 млн грн будуть спрямовані на виплату по 100 тис. грн одноразової державної допомоги звільненим із полону.
Довідка Finance.ua:
- нагадаємо, у червні президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт № 9342 щодо виплат військовослужбовцям. Серед новацій — виплати полоненим та пораненим на лікуванні;
- за словами нардепа Ярослава Железняка, для поранених військовослужбовців, які тимчасово перебувають на лікуванні, та полонених/зниклих безвісти додатково виплатять 100 тис. грн щомісяця.
Зарплати військових у 2023: що потрібно знати
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Які виплати отримують військові після звільнення з полону — детальне роз’яснення від Міноборони
«Виведення азартних ігор з тіні»: Мінцифри пропонує змінити податки на гральний бізнес
На 10,7 млн працюючих припадає понад 10,2 млн пенсіонерів — KSE
Сертифікат водія замість ліцензії на авто: як Мінрозвитку ініціює реформу таксі
Уряд продовжив пільгові ціни для теплокомуненерго (терміни)
Цього року планують відремонтувати понад 1000 км колій по Україні
