Інвестори готові витратити 150 мільярдів доларів на злиття та поглинання в Індії - JPMorgan — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інвестори готові витратити 150 мільярдів доларів на злиття та поглинання в Індії - JPMorgan

Фондовий ринок
445
Інвестори готові витратити 150 мільярдів доларів на злиття та поглинання в Індії - JPMorgan
Інвестори готові витратити 150 мільярдів доларів на злиття та поглинання в Індії - JPMorgan
Керівниця відділу злиттів та поглинань JPMorgan Chase Ану Айєнгар заявляє, що інвестори мають близько 2 трлн дол доступних для інвестування, і до 150 млрд дол з них зосереджені на Індії.
Про це повідомляє Bloomberg.
За її словами, приток інвестицій на індійський ринок це є гарною ознакою того, що в Індію буде вкладено ще більше грошей.
Нью-йоркська банкірка також вказала на швидке зростання ВВП Індії серед атрибутів, які роблять її такою привабливою.
«Важко знайти ринок, подібний до індійського, з такими характеристиками зростання та стабільності, а також технологічними, медичними та інфраструктурними рішеннями, які надаються безліччю компаній», — додала Айєнгар.
За рік, що минув, в Індії було укладено угод зі злиття та поглинання на суму 33 млрд доларів, що майже на 72% менше, ніж за аналогічний період 2022 року.
Поряд з панівними у світі інвестиційними темами — технологіями та охороною здоров’я — Айєнгар назвала інфраструктуру та енергетичний перехід особливо потужними рушіями індійських злиттів та поглинань.
Приєднуйтесь до конференції «Ліга чемпіонів: Бики vs Ведмеді. Битва інвестиційних стратегій» 30 вересня в Києві! Отримайте унікальну можливість вивчити інвестиційні стратегії «Ведмедів», що заробляють на спаді ринку, та «Биків», що орієнтуються на ріст ринку. Дізнайтесь про надійні інструменти пасивного доходу на фондовому ринку. Це ваша можливість зробити свої фінанси кращими! 📊

Деталі та реєстрація тут 🚀

За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас