Індія імпортувала рекордну кількість російської нафти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Індія імпортувала рекордну кількість російської нафти

Енергетика
328
У травні імпорт російської нафти в Індію зріс до рекордного рівня у близько 2,1 млн барелів на добу на тлі зниження попиту на російську нафту з боку Китаю.
Про це пише Reuters.
Згідно з торговими джерелами і даними про поставки, частка росії у світових поставках нафти зросла до 41% у травні, що дозволило країні-терористу стати третім за величиною імпортером в Індію.
Водночас після того, як саудівська компанія Saudi Aramco підвищила ціни на нафту у травні, поставки з цієї країни впали до 10-місячного мінімуму. Хоча раніше повідомлялося, що індійські державні нафтопереробні заводи планують нарощувати закупівлі нафти із Саудівської Аравії.
Ще одним чинником зростання імпорту Індією російської нафти є те, що її аналогічні сорти з регіонів переважно на Близькому Сході коштують дорожче.
Так, у травні Індія відвантажила близько 5,1 млн барелів нафти на добу, що приблизно на 5,6% більше, ніж у квітні.
За даними видання, імпорт російської нафти в Індію в травні виріс на 14,7% в порівнянні з квітнем і на 5,9% в порівнянні з минулим роком.
«Минулого місяця російська нафта була доступна у великій кількості і з кращими знижками через нижчий попит з боку Китаю», — зазначив менеджер одного з індійських нафтопереробних заводів.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас