Boeing скоротить 400 співробітників програми місячних ракет — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Boeing скоротить 400 співробітників програми місячних ракет

Світ
1519
Boeing скоротить 400 співробітників програми місячних ракет
Boeing скоротить 400 співробітників програми місячних ракет
Компанія Boeing попередила про скорочення приблизно 400 працівників проєкту місячних ракет Space Launch System у зв’язку з переглядом програми NASA Artemis.
Про це повідомляє Reuters.
Аерокосмічний виробник, який базується у Сіетлі, заявив, що протягом найближчих тижнів надішле відповідним працівникам повідомлення про звільнення.
«Ми працюємо з нашим замовником і шукаємо можливості для перерозподілу співробітників по всій компанії, щоб мінімізувати втрату робочих місць», — пояснив представник компанії.
За даними агенції, програма Artemis, вартість якої, за оцінками, становитиме $93 мільярди до 2025 року, була започаткована NASA за часів першого президентства Трампа. Вона мала на меті повернути астронавтів на Місяць вперше з часів місії Apollo 17 (грудень 1972 року).
Однак програма постала перед значними затримками і зростанням видатків. Тож місія Artemis 2, яка була запланована на кінець 2024 року і передбачала політ навколо Місяця з екіпажем, відкладено до вересня 2025-го. А Artemis 3, під час якої має відбутися висадка астронавта на Місяць, перенесена з кінця 2025-го на вересень 2026 року.
За матеріалами:
Букви
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас