118
Австралія та Нова Зеландія посилили санкції проти росії
— Світ

Австралія 24 лютого запровадила нові санкції проти росії та пообіцяла додаткову військову допомогу Україні.
Про це повідомляється на сайті австралійського прем’єр-міністра.
«Уряд Австралії запровадив додаткові цільові фінансові санкції та заборони на поїздки щодо 90 осіб, а також цільові фінансові санкції щодо 40 юридичних осіб. До списку санкцій потрапили російські міністри, які відповідають за енергетику, природні ресурси, промисловість, освіту, працю, міграцію та охорону здоров’я», — мовиться у заяві.
Крім того, серед тих, хто опинився під санкціями, названі ті, хто беруть участь в інформаційній кампанії кремля, і оборонні підприємства: концерн «Калашников», компанії «Адміралтейські верфі», «Туполєв», державний ракетний центр імені академіка В. П. Макєєва та Курганмашзавод.
До слова, Канберра ще пообіцяла Києву безпілотники, які стануть військовою допомогою.
Нова Зеландія також ввела санкції, що торкнулися 87 осіб, серед яких політики та військові, поінформувала глава МЗС країни Нана Махута. За словами міністерки, це «один із найбільших раундів» антиросійських обмежень з боку Нової Зеландії.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
ТОП-5 найкращих місць для подорожей Європою у 2026 році
Трамп продовжив санкції США проти росії ще на рік
Японія інвестувала перші $36 млрд у США в обмін на зниження мит
Кійосакі прогнозує найбільший крах фондового ринку
Китай скасовує мита для всієї Африки, крім однієї країни
5 «прихованих перлин» Європи, які варто відвідати у 2026 році
