Apple використала штучний інтелект у розробці найпопулярніших навушників — AirPods Pro — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Apple використала штучний інтелект у розробці найпопулярніших навушників — AirPods Pro

Технології&Авто
1674
Apple використала штучний інтелект у розробці найпопулярніших навушників — AirPods Pro
Apple використала штучний інтелект у розробці найпопулярніших навушників — AirPods Pro
Одночасно з анонсом смартфонів серії iPhone 15 компанія Apple вивела на ринок бездротові навушники AirPods Pro з портом USB-C на футлярі.
Цікаво, що характеристики новинки залишилися майже без змін у порівнянні з минулим роком. Однак, перші тести нового девайсу продемонстрували, що покращення таки торкнулися ефекту шумозаглушення. Як виявилося, вдосконаленням посприяв штучний інтелект, інформує CNBC.
Техногігант відзначив: йдеться про функції Adaptive Audio і Conversational Awareness, які найяскравіше проявляють себе в порівнянні з базовими можливостями торішніх AirPods Pro другого покоління. Своєю чергою функція Personalized Volume автоматично виставляє гучність звуку в навушниках, базуючись на історії вподобань користувача.
Втім, два інших нововведення заслуговують на більш пильну увагу. Журналіст CNBC, який випробував функцію Adaptive Audio у нових AirPods Pro, зізнався, що вона працює не завжди коректно, однак дає змогу підвищити комфорт прослуховування музики у середовищі шумного мегаполіса. Активне шумозаглушення з елементами штучного інтелекту якраз покликане вирішувати, які звуки ззовні користувачеві важливо чути, а які ні.
На жвавій міській вулиці, зокрема, програмне забезпечення Apple деколи виділяє для вух користувача не ті звуки, які слід. А проте, загалом функція підвищує для меломанів рівень безпеки, оскільки знижується шанс не почути сигнал автомобілів, що проїжджають повз. З іншого боку, зазначив тестувальник AirPods Pro, оголошення по гучномовцю на залізничній станції було чутно нечітко, а це вже серйозно знижує зручність роботи з функцією під час використання громадського транспорту.
За матеріалами:
noworries
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас