Зеленський увів санкції проти Азарова, Табачника, Царьова та 37 юросіб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський увів санкції проти Азарова, Табачника, Царьова та 37 юросіб

305
Зеленський увів санкції проти Азарова, Табачника, Царьова та 37 юросіб
Зеленський увів санкції проти Азарова, Табачника, Царьова та 37 юросіб, Фото: www.president.gov.ua
Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким набуває чинності рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 18 листопада «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».
Відповідний указ № 758/2023 опубліковано на сайті Офісу президента.
Згідно з документом, оновлені санкції терміном на 10 років запроваджуються проти колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова, ексміністра освіти та науки Дмитра Табачника, народного депутата України IV-VII скликань Олега Царьова, народного депутата України IV-VIII скликань Дмитра Святаша, глави окупаційної адміністрації Криму Сергія Аксьонова, голови т.зв. «ЛНР» Леоніда Пасічника, депутата Держдуми рф Дмитра Сабліна, а також колишнього українського телеведучого Юрія Кота.
В додатку до рішення PНБО, підписаного президентом, вказано 100 фізичних осіб. Крім того, санкційний список налічує 37 юридичних осіб, які, ймовірно, причетні до депортацій українських дітей з окупованих територій.
Пакет санкцій передбачає блокування активів, повне обмеження торговельних операцій, а також транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, запобігання виведенню капіталів за межі України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, заборону участі в приватизації, оренді державного майна, заборону на здійснення публічних і оборонних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб, заборону на здійснення угод із цінними паперами, заборону на збільшення розміру статутного капіталу господарських товариств та інших організацій, а також заборону на збільшення розміру статутного капіталу.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
suspilne.media
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас