YouTube тестує нові функції зі ШІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

YouTube тестує нові функції зі ШІ

Технології&Авто
355
YouTube тестує нові функції зі ШІ
YouTube тестує нові функції зі ШІ
В YouTube анонсували появу двох нових експериментальних функцій на базі штучного інтелекту. Передплатники YouTube Premium незабаром зможуть перевірити згенеровані штучним інтелектом резюме коментарів та роботу чат-бота, який відповідатиме на ваші запитання про те, що ви дивитеся.
Ці функції будуть доступними за бажанням, тому ви не побачите їх, якщо не є платним користувачем, який захоче брати участь у перевірці під час тестового періоду.
Штучний інтелект створюватиме резюме коментарів за «легко зрозумілими темами». Після чого ви можете натиснути на тему і переглянути повний список пов’язаних з нею коментарів. Інструмент працюватиме лише «на невеликій кількості відео англійською мовою» з великими розділами коментарів.
Якщо ви боїтеся, що резюме від YouTube можуть вийти з-під контролю, як це часто буває з розділами коментарів на платформі, компанія заявляє, що не буде використовувати контент з повідомлень, які перебувають на перегляді, тих, що містять заблоковані слова, або від заблокованих користувачів. Крім того, автори можуть використовувати інструмент для видалення окремих коментарів, якщо вони бачать проблемні (або небажані) дискусії про свої відео.
Друга функція — це чат-бот. Створений на основі великих мовних моделей (LLM), асистент дозволяє вам «зануритися глибше» завдяки відповідям на запитання про вміст та відповідним рекомендаціям. Компанія заявляє, що цей інструмент ШІ трохи схожий на Bard, і він спирається на інформацію з YouTube та Інтернету, надаючи відповіді без зупинки відтворення відео. Користувачі, які беруть участь у тестуванні, можуть знайти його під новою кнопкою «Запитати» в застосунку YouTube для Android.
Інструмент розмовного ШІ наразі доступний лише «для невеликої кількості людей», але підписники YouTube Premium з пристроями Android зможуть зареєструватися і спробувати його протягом найближчих тижнів. Компанія попереджає, що експериментальні функції «можуть не завжди працювати правильно», і цей опис можна застосувати й до інших експериментів Google зі штучним інтелектом.
За матеріалами:
root-nation
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас