УЗ планує надавати вантажовласникам повний перелік експедиторських послуг і вийти з ними на ринки ЄС, створивши нову компанію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

УЗ планує надавати вантажовласникам повний перелік експедиторських послуг і вийти з ними на ринки ЄС, створивши нову компанію

Казна та Політика
172
Філія АТ «Укразалізниця» (УЗ) «Центр транспортної логістики» (ЦТЛ) до кінця червня запропонує вантажовідправникам комплекс експедиторських послуг, а до кінця року хоче завершити реєстрацію окремої компанії для виходу на ринки Європи в цьому сегменті, повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов на нараді з учасниками ринку.
«До кінця місяця (червня — ІФ-У) філія „Центр транспортної логістики“ (ЦТЛ) планує представити вантажовласникам пакет експедиторських послуг. До останнього часу філія переважно виступала як оператор вагонів, надаючи вантажовідправникам власний вагонний парк. Наразі ЦТЛ планує надавати комплексний пакет послуг, що охоплює забезпечення навантаження вагонами, контроль зважування, пломбування вагонів, оформлення перевізних документів, охорону вантажів за маршрутом прямування озброєною охороною УЗ, загальну координацію і контроль за перевезенням вантажу та інші супутні послуги», — сказав Ткачов у коментарі на запитання агентства «Інтерфакс-Україна».
За його словами, на сьогодні парк ЦТЛ налічує близько 52,2 тис. вантажних вагонів.
«Ми розуміємо, що тільки надавати вагони для перевезення вантажів — це вже не так актуально. На сьогодні на ринку України профіцит вагонів, і вони не матимуть великого попиту. Це стимулює ЦТЛ пропонувати комплексну послугу з організації перевезення вантажів для вантажовласників за гарантованою ціною», — зазначив Ткачов.
За його словами, послугу буде запропоновано насамперед відправникам зернових вантажів як ринку, що найдинамічніше розвивається і має суттєву частку в перевезенні залізничним транспортом. УЗ уже веде переговори з десятьма найбільшими зерновими компаніями, водночас розглядається можливість пропозиції експедиторських послуг і відправникам іншої номенклатури вантажів.
До кінця року, як зазначив заступник директора департаменту комерційної роботи компанії, УЗ планує зареєструвати свій новий актив — іноземного перевізника/оператора, який працюватиме в країнах ЄС. «Ми створюємо окрему компанію — іноземного перевізника/оператора (нерезидент України), який надаватиме послуги експедирування вантажів на території іноземних держав», — повідомив Ткачов.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас