0 800 307 555
0 800 307 555

«Укрнафта» власними силами побудувала платформи для ремонту свердловин

Фондовий ринок
508
ПАТ «Укрнафта» власними силами спроєктувало і побудувало платформи зі знімними опорами основи для капітального ремонту свердловин.
«Максимальне навантаження на столі ротора, яке витримує платформа — 60 тонн, чого достатньо для розміщення всього необхідного обладнання, навіть із запасом», — повідомляють у пресрелізі компанії в четвер.
Конструкція дає змогу забезпечити зручні та безпечні умови праці для працівників і скоротити витрати на спускопідйомні операції під час ремонту.
Як поінформували в ПАТ, замовлення для цеху капітального та підземного ремонту свердловин «Укрнафта Буріння» було виготовлено на виробничій базі Управління нафтопромислового сервісу (УНПС) «Укрнафти» в місті Долина Івано-Франківської області.
«Під час проєктування врахували усі технічні та технологічні вимоги, а також специфіку використання — і в умовах свердловин, і під час транспортування», — зазначили в товаристві.
Бригади виробничої бази в Долині працювали над реалізацією проєкту кілька місяців.
Наразі вже виготовлено дві платформи для капремонту, у планах на цей рік — виготовлення ще двох аналогічних платформ для проведення поточних свердловинних ремонтів.

Борітеся — поборете! Слава Україні!

За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас