Україна та Польща продовжили дію дозволів на вантажні перевезення до третіх країн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна та Польща продовжили дію дозволів на вантажні перевезення до третіх країн

Казна та Політика
159
Україна та Польща продовжили дію дозволів на вантажні перевезення до третіх країн
Україна та Польща продовжили дію дозволів на вантажні перевезення до третіх країн
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури і Міністерство інфраструктури Польщі домовились про продовження дії дозволів для виконання вантажних перевезень до третіх країн — вони діятимуть до 30 червня.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства відновлення.

Читайте також: Є хвилинка? Опитування від Finance.ua

«Продовжено термін дії дозволів України та Польщі для вантажних перевезень до третіх країн. Найближчим часом буде проведено профільне засідання українсько-польської Змішаної Комісії про міжнародні автомобільні перевезення для обговорення всіх нагальних питань в галузі міжнародних автомобільних перевезень, зокрема і ухвалення довгострокового рішення щодо дозволів», — йдеться в повідомленні.
У міністерстві уточнили, що під час перемовин з польськими колегами також порушено питання функціонування електронної черги для перетину кордону вантажівками. Наразі погоджено проведення онлайн-зустрічі із польськими перевізниками щодо єЧерги.
Крім цього, Міністерство інфраструктури Польщі проаналізує аспекти роботи автомобільних пунктів пропуску в Корчовій, Медиці та Гребенне для максимального збільшення їх пропускної спроможності. Це впливає на швидкість перетину кордону вантажівками відповідно до запису в єЧерзі.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас