Україна та Польща погодили дію гарантованої потужності для транспортування газу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна та Польща погодили дію гарантованої потужності для транспортування газу

Енергетика
223
Україна та Польща погодили дію гарантованої потужності для транспортування газу
Україна та Польща погодили дію гарантованої потужності для транспортування газу
Оператори ГТС України та Польщі (Gaz-System) продовжили дію гарантованої потужності на вхід до України в обсязі 6,0 млн куб. м (при температурі 0 °С) і в обсязі 6,4 млн куб. м (при температурі +20 °С) на добу до 1 жовтня 2026 року.
Про це повідомляє ОГТСУ.
«Для України важливо розвивати цей напрям: для доступу до LNG-поставок з усього світу через польські термінали, а також щоб пропонувати свої потужності для зберігання газу та балансування ринку», — відзначив в.о. генерального директора ОГТСУ Владислав Медведєв.
Зазначається, що інтерконнектор з Польщею дозволяє пропонувати Україні потужності до 2,2 млрд куб. м/рік (6 млн куб. м на добу при температурі 0 °C) і до 2,3 млрд м/рік (6,4 млн куб. м при температурі +20 С°).
Повідомляється, що потужності, не законтрактовані за раніше запропонованими продуктами, будуть надані на GCP GAZ-SYSTEM/UA TSO відповідно до поточної ситуації з транспортуванням як гарантована потужність на річних, квартальних, місячних, добових та внутрішньоденних продуктах до кінця 2025/2026 газового року.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас