432
У США почали перевірку понад 250 тисяч автомобілів Honda через проблеми із гальмуванням
— Технології&Авто

У понеділок у Сполучених Штатах регулятор почав перевірку близько 250 712 автомобілів Honda Insight та Honda Passport через можливість ненавмисної активації екстреного гальмування.
Про це повідомляє Reuters із посиланням на Національну адміністрацію безпеки дорожнього руху США (NHTSA).
У звіті регулятора зазначено, що Управління із розслідування дефектів (ODI) отримало 46 скарг, які включали повідомлення про три аварії або пожежі та два випадки травмування водіїв автомобілів Honda.
За даними NHTSA, ненавмисне ввімкнення системи автоматичного екстреного гальмування у транспортних засобах може збільшити ризик зіткнення, що призведе до травм і пошкодження майна.
Перший етап розслідування регулятора передбачає аналіз отриманих скарг споживачів або сервісних бюлетенів автовиробника, які підтверджують наявність дефекту безпеки у вказаних моделях Honda.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Електромобілі та великі пікапи: Hyundai розкрив нову стратегію розвитку в США
Google презентувала свою найшвидшу ШІ-модель Gemini 3 Flash для роботи з фото і відео
OpenAI запустила каталог застосунків для ChatGPT
ЄС переглядає правила для автопрому: що зміниться
ЄС відмовився від заборони на бензинові та дизельні автомобілі з 2035 року
Ще на 14 ділянках автодоріг працюватимуть патрульні з TruCAM
