152
У Раді хочуть зберегти робочі місця для мобілізованих, у яких закінчився термін дії договору з роботодавцем
— Казна та Політика

Сім депутатів Верховної Ради від фракції «Слуга народу» пропонують парламенту забезпечити збереження робочого місця за працівником, який працює за контрактом, термін дії якого закінчився під час несення служби мобілізованою особою.
Про це йдеться у законопроєкті № 11 390.
У пояснювальній записці вказано, що для забезпечення трудових прав мобілізованих держава встановлює додаткові гарантії, передбачивши у статті 119 Кодексу законів про працю обов’язок роботодавця зберігати за такими працівниками місця роботи (посади) і середній заробіток.
На думку законотворців, вищевказаний захист є недостатнім, оскільки не регулює питання збереження робочого місця за працівником, який працює на умовах укладення контракту як особливої форми трудового договору, термін дії якого закінчився під час несення служби мобілізованою особою.
Законопроєктом пропонується доповнити статтю 119 Кодексу законів про працю новою частиною про забезпечення для збереження робочого місця, за яким закінчився термін контракту, для мобілізованих працівників.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
Також за темою
Боротьба з «тінню»: штрафних санкцій на 25 млн гривень — ДПС
Кабмін продовжив виплати ВПО ще на пів року
Що уряд готує для креативних підприємців: хто може отримати від 100 тис. до 1 млн грн
Швеція виділила гроші Україні через Ukraine Facility — вперше серед країн ЄС
Кабмін створює новий статус для тих, хто допомагав обороні без участі в боях
«Пульс»: бізнес отримав прямий канал комунікації з урядом