415
Спрацювали санкції: фармацевтичний гігант з Японії йде з російського ринку
— Фондовий ринок

Японський конгломерат Takeda продаватиме свій фармацевтичний завод у Ярославлі. Покупцем повинен стати найбільший виробник антибіотиків на ринку окупантів «Р-фарм».
Про це пише 24 канал.
Джерела, близькі до обох компаній, стверджують, що перемовини вже на етапі обговорення ціни угоди. Takeda намагається виручити бодай щось наближене до ринкової вартості об'єкта, але загроза санкційних обмежень спонукає японців не переводити переговори у тривалий процес.
Вартість заводу Takeda у росії складає близько 10 мільярдів рублів, компанія хоче отримати бодай половину з цієї суми.
Потужність заводу — 90 мільйонів ампул та 3 мільярди таблеток на рік. Тут роблять препарати ля лікування онкологічних, гастроентерологічних, неврологічних та рідкісних захворювань.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Телеканал 24
Поділитися новиною
Також за темою
Фонд гарантування розпочав ліквідацію РВС Банку
Чого найбільше бояться інвестори, які вклалися в штучний інтелект
Естонська Iute Group створить в Україні цифровий банк на базі збанкрутілого RwS Bank
Західні санкції заблокували багатомільйонні облігації Telegram у рф
Українці нарощують інвестиції в ОВДП: портфель фізосіб становить уже понад 110 млрд грн
За добу інвестиційний інтерес до Венесуели зріс з 0% до 99%
