Скільки українців вже оновили свої дані через «Резерв+» (інфографіка) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Скільки українців вже оновили свої дані через «Резерв+» (інфографіка)

Казна та Політика
762
За інформацією Ситуаційного центру Міноборони, за тиждень (з 08 по 14 липня) облікові дані через застосунок Резерв+, ТЦК або ЦНАП оновили ще 995 224 громадян.
Про це повідомляє Міноборони.
Скільки українців вже оновили свої дані через «Резерв+» (інфографіка)
Загалом, станом на 14 липня 2024 року, кількість оновлень сягнула понад 4 млн.
Оновити дані можна, звернувшись до найближчого ТЦК або ЦНАП.
Або завантаживши програму Резерв+ в App Store чи Google Play та авторизувавшись через Bank ID.
  • Продовжується мобілізація в Україні, і у Міністерстві оборони розповіли, чи автоматично усім випишуть штрафи за неоновлення військово-облікових даних. Про це розповів директор Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України полковник Марк Андрусяк. Зокрема, у нього запитали, чи всім автоматично будуть виписані штрафи за не своєчасне оновлення військово-облікових даних.
  • «Законом України та іншими нормативно-правовими актами не передбачена процедура автоматичного накладання штрафів. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафів за виявлені адміністративні правопорушення протягом 3 місяців від моменту виявлення цього правопорушення до одного року з моменту його вчинення», — сказав Андрусяк.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас