947
Сінгапурська компанія вкладе кошти в новий завод з виробництва мікросхем «розміром з піщинку»
— Фондовий ринок

Сингапурська компанія Silicon Box планує вкласти $3,5 млрд у будівництво нового заводу на півночі Італії. Угода про це інвестування отримала підтримку від уряду країни.
Про це пише Reuters.
Наразі не визначили, у якому місті буде розташований завод. Розглядається декілька варіантів. Уряду Італії також знадобиться схвалення Єврокомісії на заплановану фінансову допомогу, яку, за словами міністерства, воно очікує дістати найближчим часом.
Проєкт є частиною довготривалих зусиль Італії щодо залучення інвестицій від технологічних компаній, зокрема так і не завершеної угоди з американською компанією Intel.
«На повну потужність інвестиції зможуть створити 1600 нових прямих робочих місць, на додаток до непрямих робочих місць, створених як на будівництві об'єкта, так і в ширшій екосистемі постачання та логістики, яка буде задіяна після повної експлуатації», — йдеться в заяві міністерства.
За словами міністра промисловості, очікувані операційні витрати на проєкт складуть близько 4 млрд євро протягом 15 років.
Майже трирічний стартап, створений засновниками американського виробника мікросхем Marvell, вироблятиме в Італії так звані chiplets, які можуть бути розміром з піщинку.
Вони об'єднуються разом у процесі, який називається вдосконаленим пакуванням, економічно ефективним способом зв’язати маленькі напівпровідники в один процесор, який може живити все — від центрів обробки даних до побутових приладів.
За матеріалами: Mind
Поділитися новиною
Також за темою
Боротьба з контрабандними iPhone: що пропонує Гетманцев
«Укроборонпром» збільшив виторг до $3 млрд і потрапив у топ-50 найбільших оборонних компаній світу
68% компаній продовжують інвестувати в українські надра, попри війну — дослідження
АМКУ дозволив UPG взяти в оренду іще 75 автозаправок групи Приват
Apple виплатить $95 млн у справі про прослуховування Siri
В Києві зʼявилось представництво компанії Джеффа Безоса