2025
Ще одна версія Windows перестала існувати
— Фондовий ринок
Компанія Microsoft оголосила про завершення підтримки Windows 8.1. Про це повідомляє закордонний ресурс Makeusof.
Згідно з джерелом, Microsoft офіційно завершує підтримку Windows версії 8.1. Компанія назвала точну дату — 10 січня 2023 року. У Microsoft уточнили, що користувачі Windows 8.1 у липні побачать спеціальне повідомлення, яке запропонує їм оновитися на новішу версію Windows і повідомить, коли їх ОС перестане підтримуватися.
Що мається на увазі під кінцем підтримки Windows 8.1? Це означає, що комп’ютери під її керуванням більше не будуть отримувати патчі безпеки і взагалі ніяких оновлень від Microsoft. Сама ОС продовжить працювати, але з кожним місяцем стає все менш безпечною. Крім того, для Windows 8.1 більше не будуть створюватися та оновлюватися деякі драйвери, так що у користувача можуть виникати проблеми із сумісністю аксесуарів або софту.
Microsoft прямо радить користувачам Windows 8.1 протягом найближчих півроку оновити свої комп’ютери до Windows 10 або новішої версії.
За матеріалами: itechua
Поділитися новиною
Також за темою
Інвесткомпаніям змінюють правила: що планує регулятор ринку капіталу
Ще 23 АЗС Коломойського переходять під контроль нового власник
НКЦПФР включила до списку сумнівних інвестиційних проєктів ще два кейси
Укрзалізниця повідомила, які потяги затримуються через аварію під Коростенем (список)
Як буде працювати «Укрпошта» та Нова пошта на свята (графік)
Готівка має працювати: в НКЦПФР пояснили важливість прийняття законопроєкту про особові інвестрахунки
