1956
Російські солдати вилучили кошти для виплат пенсій у Мелітополі
— Особисті фінанси
У Мелітополі російські військові вилучили гроші, призначені для виплат пенсій і субсидій за квітень.
Про це заявив гендиректор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський у своєму зверненні в телеграм-каналі.
При цьому він наголосив, що «Укрпошта» робила все можливе, щоб виплатити всі пенсії та субсидії за березень жителям Мелітополя, і понад 95% пенсій було виплачено завдяки допомозі місцевих бізнесів і співробітників компанії.
«Ми намагалися зробити це й у квітні. Але, на жаль, через те, що окупаційні війська вилучили пенсійні гроші, ми поки що не могли цього зробити. Але я запевняю вас, що ми й надалі робитимемо все для того, щоб українські пенсії та субсидії були вам виплачені», — заявив СЕО «Укрпошти».
Смілянський також звернувся до російських солдатів із проханням залишатися людьми й повернути вилучені кошти.
До речі, отримати кілька тисяч гривень за 10-20 хвилин собі на карту цілком реально. Для цього достатньо скористатися сервісом Finance.ua.
Отримати гроші швидко 💸
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
В Україні формується новий клас високооплачуваних сантехніків і плиточників (думка експертів)
У Польщі змінили процедуру оформлення карти побиту
Звільнення зі служби по догляду за батьками (всі деталі)
Британія планує зробити статус біженця тимчасовим і збільшити шлях до постійного проживання до 20 років
Іноземні добровольці отримають більше можливостей для служби в ЗСУ
Що дарують українці: зміна споживацької поведінки, середній чек (дослідження)
