ПРОМО
Райф запрошує ветеранські бізнеси брати участь у своїх тендерах та надає їм пріоритет
Райффайзен Банк закріпив у своїх закупівельних процедурах дружній до ветеранських бізнесів підхід при виборі постачальників товарів та послуг. Ветерани-підприємці матимуть пріоритет при оцінюванні банком тендерних пропозицій.
«Створення прогнозованого попиту через довгострокові контракти в результаті участі у закупівлях великих компаній — це один з інструментів світової практики із підтримки ветеранського бізнесу. Райф готовий бути одним із перших, хто запроваджує і поширює таку практику в Україні. Ми закликаємо ветеранів-підприємців активно брати участь у наших тендерах. Також команда із закупівель розробила для ветеранів відеотренінг про ефективну участь у тендерах, який розміщений на сайті банку», — розповіла Олександра Шеховцова, директорка департаменту закупівель та роботи із договорами з нерухомого майна та господарських операцій Райффайзен Банку.
Райф поважає та підтримує ветеранів (veteran friendly), сприяє їх працевлаштуванню, реінтеграції, підтримує родини працівників, які служать в ЗСУ, та очікує від своїх партнерів свідчення прихильності до такого ж підходу.
Райффайзен Банк у своєму положенні про закупівлі зазначив, що якщо різниця в оцінці між потенційним переможцем та учасником з ветеранським статусом становить до 3%, то переможцем стає учасник з ветеранським статусом. Щоб брати участь у тендерах Райфу, ветерани-підприємці мають зареєструватися у розділі «Закупівлі» на сайті банку та слідкувати за оголошеннями про відповідні закупівлі.
Райф дотримується принципу «Нічого про ветеранів без ветеранів». Тому при розробці закупівельних підходів представники банку консультувалися із ветеранами-підприємцями, ветеранськими громадськими організаціями.
Райффайзен Банк проводив також перший Форум про закупівлі у ветеранських бізнесів, що став початком для діалогу щодо відповідних підходів. У події взяли участь близько 100 учасників: представники Асоціації підприємців-ветеранів АТО та інших ветеранських організацій, Українського ветеранського фонду, Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, представники Міністерства економіки України, власники ветеранських бізнесів, адвокатських об’єднань, електронних торговельних майданчиків, на яких проводяться тендери, а також представники великого бізнесу — енергетичних, металургійних, аграрних компаній та роздрібних торговельних мереж.
За матеріалами: Райффайзен Банк
Поділитися новиною