ПриватБанк зробив розстрочку ще доступнішою — без комісії за списання платежів з кредитних коштів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

ПриватБанк зробив розстрочку ще доступнішою — без комісії за списання платежів з кредитних коштів

Особисті фінанси
23
Щомісяця українці купують у розстрочку через ПриватБанк товарів на 1,6 мільярда гривень, майже чверть розстрочок — на придбання смартфонів
Купівля товарів у розстрочку через сервіси ПриватБанку «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка» є найдоступнішою для клієнтів банку, адже наразі відсутня комісія за списання платежів з кредитних коштів.
За словам Сергія Макаренко, керівника Напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку, щомісяця українці купують товарів за програмами банку «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка» на суму майже 1,6 млрд грн. При цьому середня вартість товарів, які купуються за програми розстрочки, становить трохи більше 13 тис грн.
Майже 23% користувачів послуги онлайн-кредитування ПриватБанку оформляють розстрочку на купівлю смартфонів, близько 9% - на придбання ноутбуків та іншої електроніки та комп’ютерної техніки, та 6% - на купівлю великої побутової техніки.
Клієнти ПриватБанку мають можливість миттєво оформити розстрочку на сайтах та в магазинах всіх найбільших українських мереж з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас