ПриватБанк запустив в Одесі мобільний проїзний — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

ПриватБанк запустив в Одесі мобільний проїзний

Особисті фінанси
45
Відсьогодні одесити можуть купувати онлайн проїзні квитки на міський транспорт. ПриватБанк та КП «Одесміськелектротранс» запустили продаж мобільних проїзних квитків через QR-код у комунальному транспорті Одеси.
Як повідомив Олексій Цимбалюк, керівник Південного макрорегіонального управління ПриватБанку, придбати мобільний проїзний квиток на проїзд у міському транспорті Одеси через QR-код — швидко, просто і вигідно. При скануванні QR-коду у смартфоні з’являється можливість оплати як за разовий квиток, так і обрати та сплатити за проїзний.
В меню «Міський транспорт» в Приват24 у вкладці «Проїзні» відкрита можливість вибору та оплати необхідного проїзного: можна обрати за видом транспорту та періодом користування. Такі квитки можна придбати на трамвай та/або тролейбус терміном на 7, 10, 15 або 90 діб.
Нагадаємо, що у вересні 2021 року в Одесі стартував проект оплати за проїзд у комунальному транспорті через QR-код, а перший в Україні мобільний проїзний квиток на міський транспорт ПриватБанк запустив у Львові у 2017 році.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас