537
Протезний завод виставили на приватизацію
— Фондовий ринок

Фонд державного майна України приймає заяви на участь в аукціоні з продажу єдиного майнового комплексу Одеського експериментального протезно-ортопедичного підприємства.
Торги заплановані на 8 листопада, стартова ціна — 46,37 млн грн без ПДВ, свідчать дані на порталі Прозорро.Продажі.
Підприємство розташоване в Одесі на вул. Героїв Крут, 11.
До складу лота входить нерухомість сукупною загальною площею 5528,6 кв. м (14 будівель, а також споруди та комунікації, що не підлягають державній реєстрації), три земельні ділянки загальною площею 1,253 га та сім транспортних засобів 1997—2008 років випуску.
Підприємство займається виробництвом медичних і стоматологічних інструментів та матеріалів, основна номенклатура продукції — технічні засоби реабілітації.
Станом на 30 червня 2024 року штат підприємства становить 75 працівників.
Умовами продажу є:
збереження профілю діяльності підприємства протягом 10 років, недопущення звільнення працівників протягом шести місяців від дати переходу права власності, погашення протягом шести місяців боргів із зарплати та перед бюджетом у розмірі, що складеться на дату переходу права власності на об’єкт приватизації.
Зараз Одеське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство не має кредиторської заборгованості.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Вода не з Карпат? Виробник «Карпатська Джерельна» заплатить штраф за обман на етикетках
З Угорщини вислали 7 українців у справі про викрадення інкасаторів «Ощадбанку»
В Угорщині викрали співробітників «Ощадбанку», інкасаторські машини та цінності: що кажуть МЗС, НБУ (оновлюється)
Компанія-розробниця ChatGPT заробила понад $25 млрд за рік
У Києві відкрили ще один МакДональдс на Лівому березі
Wizz Air скасовує польоти до 4 країн: куди зупиняє рейси (терміни)
