957
Президент озвучив завдання для енергетики
— Енергетика

В енергетичній сфері України необхідно поєднати два процеси — захист енергетики від ударів та підготовку до наступного опалювального сезону.
Про це у вечірньому відеозверненні повідомив Володимир Зеленський, розповідаючи про підсумки засідання Ставки.
«Пройшлися сьогодні й питаннями захисту нашої енергетики — конкретних обʼєктів від конкретних загроз. Зараз треба поєднати два процеси: захист енергетики від ударів у цей час та забезпечення наших людей електрикою, а також уже час починати підготовку й до наступного опалювального сезону», — наголосив Зеленський.
Президент зауважив, що потрібно «зробити максимум для захисту життя».
«Завдання очевидне: маємо зробити максимум для захисту життя, і кожен аспект цієї роботи — від ППО та РЕБ на об'єктах до необхідних будівництв і постачання — усе це персональна відповідальність кожного, хто залучений до роботи. Від уряду та Повітряних сил до енергокомпаній та місцевих служб», — наголосив глава держави.
Борітеся — поборете! Слава Україні!
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
ФОПам розширили програму енергопідтримки та продовжили прийом заявок
Україна та Румунія будують дві нові лінії електропередачі
Доходи росії від експорту нафти впали до мінімуму за час війни
Ціни на нафту стрімко зростають, незважаючи на вивільнення історичних резервів
Чи подорожчає таксі в Україні через зростання цін на пальне — відповідь Bolt та Uklon
США вивільнять 172 млн барелів нафти зі стратегічного резерву для стабілізації цін
