POWERОсінь — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

POWERОсінь

Особисті фінанси
12
Друзі, усі ми знаємо, що без потужних PowerBank зараз не обійтись.Звісно ж, ми не можемо залишити це поза увагою. Тому ловіть нову акцію!Ми розігруємо 10 крутезних портативних зарядних пристроїв ємністю 50 000 мАч у комплекті з LED-ліхтариками та наявністю чотирьох портів USB, Type-C, MicroUSB, Lightning — просто універсальна та незамінна річ!
POWERОсінь
Отож, умови як завжди дуже прості.Аби взяти участь в акції, вам потрібно оформити кредит або внести мінімальний платіж по кредиту у період проведення акції.Важливо бути в активному кредиті на час проведення розіграшу та не мати прострочення по платежах.
Період проведення акції:12.09.2023 09:00 — 08.10.2023 23:59
Вибір переможців та підсумки розіграшу відбудуться 09.10.2023 року протягом дня, традиційно за допомогою сервісу рандомних чисел. Перелік всіх учасників розіграшу буде опубліковано, кожному номеру договору клієнта буде присвоєно відповідний порядковий номер і серед них обрано переможця. Відео розіграшу та імена переможців буде розміщено на соціальних сторінках компанії в соцмережах Instagram та Facebook. Шанси виграти павербанк дуже високі, тому не втрачайте можливість та швидше беріть участь у розіграші!Нехай щастить! Увага! Доставлення подарунка здійснюється коштом компанії ТОВ «Слон Кредит»! Вам потрібно лише забрати його з відділення Нової Пошти! Поверненню та обміну подарунок не підлягає.Детальніше про умови акції читайте на нашому сайті.
За матеріалами:
SlonCredit
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас