Посадовець Укрзалізниці вимагав ₴10 мільйонів хабаря за передачу землі в оренду
— Кримінал
307

Заступника начальника служби колії регіональної філії Укрзалізниці у Києві викрили у вимаганні 10 млн гривень хабаря від керівника столичної будівельної компанії.
Про це повідомила Служба безпеки України.
Викриття зловмисника здійснила СБУ спільно з Національною поліцією за сприяння керівництва Укрзалізниці.
За даними слідства, чиновник «гарантував» за 10 млн грн безперешкодно передати підряднику в довгострокову оренду шість гектарів землі, яка перебуває на балансі державного підприємства. Також обіцяв «пришвидшену» процедуру укладання відповідних договорів на рівні Укрзалізниці та Київської міської держадміністрації.
У разі відмови платити хабар посадовець погрожував штучними перешкодами під час оформлення технічних паспортів і дозвільних документів на оренду землі.
Зловмиснику оголосили підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України — прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
