Поповнення карток monobank через термінали EasyPay буде платним
— Фінтех і Картки
3099

З 1 липня 2026 року за поповнення карток monobank через термінали EasyPay почне стягуватися комісія.
Про це банк повідомив користувачів через сповіщення у застосунку, пишуть ukranews.com.
«З 1 липня у цих терміналах з’явиться комісія за поповнення», — зазначили в mono.
Де без комісії
Водночас поповнювати картку без комісії надалі можна через термінали monobank, А-Банку та City-24.
Також безкоштовне поповнення доступне через каси А-Банку, Акордбанку, Укргазбанку, Універсал Банку та відділення Укрпошти.
Раніше monobank скасував комісію за всі закордонні SWIFT-перекази для приватних клієнтів і бізнесу. Відтепер вхідні та вихідні міжнародні SWIFT-платежі здійснюватимуться без комісії як для фізичних осіб, так і для бізнес-клієнтів.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
