Південна Корея запускає підручники зі штучним інтелектом
Школярі Південної Кореї будуть навчатися з особливими підручниками, до складу яких входитиме технологія штучного інтелекту. Це не перший крок, який влада країни впроваджує у сфері освіти для так званих «класів майбутнього», оскільки там уже присутні розумні дошки, пов’язані з роботами-помічниками на основі ШІ.
Про це повідомляє Nikkei Asia.
LG, Samsung та інші південнокорейські технологічні компанії змагаються за шматок швидкозростаючого ринку освітніх технологій, використовуючи прагнення країни до впровадження штучного інтелекту в класах і шукаючи можливості за кордоном. Починаючи з 2023 року, LG встановила «класи майбутнього» в школах вісімнадцяти міст по всій Південній Кореї.
Нещодавно ми могли бачити демонстрацію ефективності одного з таких класів у школі поблизу Сеула. Там робот CLOi відповідав на запитання учнів про те, що робити на літніх канікулах, і грав музику Бетховена на їхнє прохання.
Тепер ініціатива отримала розвиток з прийняттям Південною Кореєю цифрових підручників зі штучним інтелектом, які будуть запроваджені в новому навчальному році, що розпочнеться в березні 2025 року. Отримають їх 5 мільйонів учнів від початкової до старшої школи. За даними Міністерства освіти, ця програма є першою у своєму роді у світі, а LG є однією з понад 60 компаній, які беруть участь у її розробці.
За допомогою цих підручників рівень знань учнів буде оцінюватися за допомогою штучного інтелекту. Тим, хто відстає, буде надаватися додатковий матеріал, а більш просунутим учням — матеріал вищого рівня. Віртуальна реальність також буде додана до уроків.
Підручники зі штучним інтелектом будуть пов’язані з широким спектром супутніх продуктів і послуг, від інтернет-інфраструктури до електронних дошок. У червні Samsung оголосила про випуск нового дисплея з генеративним ШІ, призначеного для шкіл. Вчителі можуть давати голосові команди з будь-якого місця в класі, і ШІ автоматично записуватиме або підбиватиме підсумки уроків. За словами компанії, вчителі більше не застрягатимуть у передній частині класу, що дозволить їм підходити до учнів і приділяти їм більше уваги наодинці.
За матеріалами: Телеканал 24
Поділитися новиною