Нова iOS 17 вийшла офіційно: 10 нових функцій, які з’являться у власників iPhone — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нова iOS 17 вийшла офіційно: 10 нових функцій, які з’являться у власників iPhone

Технології&Авто
2362
Нова iOS 17 вийшла офіційно: 10 нових функцій, які з’являться у власників iPhone
Нова iOS 17 вийшла офіційно: 10 нових функцій, які з’являться у власників iPhone
Компанія Apple 18 вересня випустила нову версію операційних систем iOS 17.
Про це повідомляє Apple.

Як оновити операційну систему

Для оновлення операційної системи до останньої версії необхідно перейти в меню «Налаштування», після чого вибрати «Основні», а потім натиснути «Оновлення ПЗ», де і буде видно можливе оновлення.
Зазначається, що оновлення буде доступним для iPhone XS і новіше, iPad Pro 12,9 дюйма 2-го покоління і новіше, iPad Pro 10,5 дюйма, iPad Pro 11 дюймів 1-го покоління і новіше, iPad Air 3-го покоління і новіше, iPad 6-го покоління і новіше, iPad mini 5-го покоління і новіше.

Які нові функції з’являться у користувачів

  • Режим StandBy — новий повноекранний режим роботи, який зручно показує інформацію великим шрифтом на весь екран для перегляду на відстані.
  • Інтерактивні віджети — вони будуть доступні на головному екрані iPhone, екрані блокування і в новому режимі очікування.
  • Покращене автовиправлення — iOS 17 містить найсучаснішу мовну модель для передбачення слів, яка значно поліпшить автовиправлення на iPhone.
  • NameDrop — функція iOS 17, яка дає змогу двом користувачам обмінюватися контактною інформацією, просто з'єднавши свої iPhone.
Також стало відомо, що з’являться панель наклейок, постери контактів, голосова пошта в реальному часі, свайп для відповіді в iMessage, Apple Maps Offline та просто Siri замість Hey Siri.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас