Харків прохає Раду зберегти пільги для ВЕЗ та технопарків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Харків прохає Раду зберегти пільги для ВЕЗ та технопарків

18
Харківський тракторний завод, завод ім. Малишева, Харківська бісквітна фабрика, компанія "ЮСІ", "Турбоатом", "Південкабель", "Херсонські комбайни" прохають Верховну Раду не скорочувати у новому Податковому кодексі пільги для вільних економічних зон (ВЕЗ) та технопарків. Про це, як передають «Українські Новини», говориться у зверненні компаній, підписаному на Інвестиційному форумі, що відбувся у Харкові.
Автори звернення вважають — якщо Податковий кодекс буде прийнято у наявному варіанті, це призупинить розвиток ВЕЗ та технопарків. Справа у тому, що в редакції кодексу, представленій на розгляд Ради, пільги зберігаються тільки для компаній, котрі мали їх до набуття кодексом чинності.
Звернення також підписали віце-прем'єр-міністр Володимир Семиноженко, президент Української асоціації вільних зон, прем'єр-міністр Криму Сергій Куніцин і голова державної адміністрації Харківської області Євген Кушнарьов.
Наприкінці листопаду Рада схвалила проект Податкового кодексу, який передбачає зниження ставок основних податків. Цей проект також передбачав скорочення податкових пільг для ВЕЗ та технопарків. Законопроект, схвалений парламентом, припускає, що податок на додану вартість знижується з 20 до 17 %, а податок на прибуток — з 30 до 25 %.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас