0 800 307 555
0 800 307 555

Суд відмовив ФДМ в арешті акцій НЗФ


Суд відмовив ФДМ в арешті акцій НЗФ

Дніпропетровський обласний господарський суд у середу відмовив Фонду державного майна (ФДМ) України в задоволенні вимоги про арешт приналежному Промислово-фінансовому консорціуму (ПФК) "Придніпров'я" (Дніпропетровськ) 50%+1 акція ВАТ "Нікопольський завод феросплавів" (Дніпропетровська обл.), повідомив джерело в суді.

Він відзначив, що суд також не задовольнив вимогу про заборону участі ПФК "Придніпров'я" у загальних зборах акціонерів НЗФ, призначеному на четвер, 26 квітня 2007 року. p>Як повідомлялося, ФДМ 23 квітня цього року подав у Дніпропетровський облгоспсуд заява із проханням заарештувати 50%+1 акцію НЗФ, право власності на які, на його думку, є спірним.

У той же час Верховний суд України 14 березня скасував винесені в 2005 році судові рішення, що визнавали незаконної приватизацію і недійсними договори купівлі-продажу контрольного пакета акцій НЗФ в 2003 році ПФК "Придніпров'я".

У березні цього року ПФК "Придніпров'я" перевів пакет 50%+1 акція ВАТ "НЗФ" з рахунку хоронителя Укрсоцбанка на рахунок реєстратора ЗАТ "РК Профіт" (Дніпропетровськ).

Акціонери НЗФ на зборах 26 квітня 2007 року планують розглянути питання про збільшення статутного фонду компанії в 5,1 рази, або на 312 млн грн, - до 387 млн 884,495 тис. грн шляхом закритого розміщення додатково випущених акцій існуючого номіналу 0,25 грн.

На зборах також передбачається розглянути звіт про роботу НЗФ в 2006 році, основні напрямки розвитку компанії на 2007 рік, переобрати склади правління, НС і ревкомиссии, затвердити реєстратора.

НЗФ - найбільше в Україні підприємство з виробництва силикомарганца й феромарганцю.

ПФК "Придніпров'я" контролюється корпорацією "Інтерпайп" (Дніпропетровськ), заснованої бізнесменом, народним депутатом Віктором Пінчуком.

У цей час пов'язана з "Придніпров'я" корпорація "Інтерпайп" контролює близько 73% акцій НЗФ. Більше 25% акцій контролюють компанії, пов'язані із Приватбанком (Дніпропетровськ).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Опитування
В Контексті Finance.ua