Американські санкції позбавлять роботи 40 тисяч українських швейників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Американські санкції позбавлять роботи 40 тисяч українських швейників

33
40 тис. працівників швейних фабрик втратять роботу у випадку введення США митних санкцій на ввіз українських товарів легкої промисловості. Про це заявила президент Української асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» Валентина Ізовіт.
Як повідомляє УНІАН, за її словами, українські підприємства легкої промисловості щорічно експортують до США одягу на суму близько $100 млн., що становить фактично чверть від усього українського експорту одягу.
Представники американських фірм «Харве Бернард Лтд.» та «Лоу Леві перчайсінг Корпорейшн», які працюють в Україні із 55 швейними підприємствами із виготовлення одягу, стверджують, що уряд США запропонував з вересня 2001 року ввести санкції у вигляді підвищеного (до 100%) імпортного мита на різноманітний асортимент чоловічого та жіночого одягу, який виробляється в Україні.
Як зазначила В. Ізовіт, погроза санкцій змушує американські компанії переносити свої замовлення з підприємств України на підприємства інших країн. І хоча «ініціатива» американського уряду іще не вступила в юридичну чинність, більшість американських компаній легкої промисловості вже зараз переплановує розміщення своїх замовлень на виробництво продукції в інших країнах.
В. Ізовіт також повідомила, що керівники вітчизняних підприємств висловили свої вимоги до уряду України та Верховної Ради щодо забезпечення виконання україно-американського загального плану дій по боротьбі із піратством. За її словами, для цього необхідно якомога швидше прийняти відповідний Закон, увести процедуру ліцензування оптичних засобів інформації, негайно звернутися до Уряду США із проханням про призупинення санкцій щодо товарів легкої промисловості українського походження до законодавчого вирішення цього питання в Україні.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас